banner.png
Polish Russian

Magra została doceniona przez swoich Klientów na rynku, utożsamia się ją z dobrą jakością tkanin oraz dbałością o detale. Firma stara się cały czas tworzyć ubrania z zachowaniem panujących standardów. Wiemy doskonale, iż moda sprzed kilkudziesięciu lat, różni się od tej dzisiejszej, a garnitur z lat dwudziestych jest zupełnie inaczej skrojony i uszyty niżeli model z obecnego sezonu, chociaż trendy modowe lubią się powtarzać. Właściciel sam osobiście uczestniczy w wyborze tkanin spośród setek firm oferujących swoje kolekcje podczas światowych targów mody. Zaopatruje się u najznakomitszych włoskich producentów.

Jako uzupełnienie kolekcji MAGRA posiada w swej ofercie styl casual, inaczej zwaną sportową elegancję, doskonale znana pasjonatom mody i znakomicie przyjmowana przez światowy rynek odzieżowy. Zakład produkcyjny z wieloletnim doświadczeniem poszerzył swój asortyment o marynarki, spodnie i kurtki. Odzież, której jest producentem, to znakomita propozycja skierowana do mężczyzn ceniących wygodę, estetykę, odpowiednią jakość.

Szeroki wybór asortymentu i urozmaicona kolekcja garniturów, marynarek, spodni, kurtek, ma swoich wiernych zwolenników, o czym świadczy, chociażby ogromne zainteresowanie marką MAGRA, poprzez sieć własnych salonów. Koncentrujemy się na segmencie Klientów poszukujących dobrej jakości, stylu i profesjonalnej obsługi za rozsądną cenę.